مجله روشنایی و نورپردازی

نورپردازی پل ها و عابر پیاده

نورپردازی پل ها و عابر پیاده

به طور کلی یک پل می تواند نشانه واقعی یک شهر یا مکان باشد. به همین دلیل، بسیاری از مقامات محلی به امید جذب گردشگر سعی می کنند جلوه های بصری و نمایش های مختلف نورپردازی را ترتیب دهند، برخی از این رویدادها، مانند جشن های سال نو یا عید ها و مناسبت ها که در طول سال برگزار می شود.

انواع نور پردازی پل

نورپردازی پل به نصب انواع مختلفی از چراغ ها مختلف گفته می شود که می توانند در رنگ ها و سبک های متنوعی وجود داشته باشند. که می تواند برای روشن کردن یک پل استفاده شود. اشکال، رنگ ها، اندازه ها و وسایل مختلف را می توان با هم ترکیب کرد و نتیجه ای بی نظیر را ارائه داد.

تاثیرات نورپردازی و روشنایی پل ها

چراغ های تزئینی پل معمولاً به گونه ای طراحی می شوند که تجربه بصری منحصر به فردی را در طول جشن ها یا سایر اوقات مهم سال ارائه دهند. جلوه های نوآورانه ای که می توانند از فاصله زیادی کنترل شوند. پل ها نه تنها در روز بلکه در شب نیز استفاده می شوند. به خصوص برای پل های عابر پیاده باید میزان روشنایی کافی داشته باشند تا محیطی ایمن برای عبور شهروندان باشند. درخشندگی یک پل باید به طور قطع برای کاربران آن و مناطق اطراف آن تطبیق داده شود.

طراحی با ظرافت نورپردازی معابر و پل ها

نورپردازی زیر پل یک نوع روشنایی رایج است که می تواند مزایای عملکردی و تزئینی را نیز به همراه داشته باشد. جدا از جو بی نظیری که می تواند یک پل ایجاد کند، نورپردازی زیر پل برای عابران پیاده و وسایل نقلیه عبوری، به ویژه در طول شب، بسیار مهم است. این نوع نورپردازی در مجموعه ای از رنگها و اشکال موجود است که همگی می توانند روشنایی مناسب کل پل را تضمین کنند.

برای نورپردازی چنین مکان هایی شرکت آلفا نیروی آریا از محصول وال واشر ال ای دی آذرخش استفاده میکند. برای مشاهده توضیحات این محصول روی دکمه زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *