لوگو شرکت آلفا نیرو

شرکت دانش بنیان آلفا نیروی آریا

نور بخشی از امنیت روانی و زیبایی بصری در شب است. طراحی و ساخت المان های نوری، چراغ های خیابانی در تامین این نیاز موثر است. هدف شرکت آلفا نیرو داشتن سهمی موثر در جان بخشیدن به شب با طراحی و ساخت المان های نوری و انواع چراغ ها بود. کار خود را در سال 1388، با گروه کوچکی از مهندسین ماهر و خلاق در گرایش های برق، کامپیوتر و طراحی صنعتی آغاز کردیم. با گذشت زمان گروه ما در راستای تحقق اهدافمان گسترده تر شد. حالا مجموعه ما انواع المان های نوری، ،وال واشر های LED،چراغ های خیابانیLED، پروژکتورهایLED، چراغ های نورپردازی و آذین بندی LED، را تولید می کند. 13 سال از زمان تاسیس شرکت گذشته است. و اکنون ما در زمره شرکت های برتر در صنعت نورپردازی و روشنایی کشور هستیم.

تیزر معرفی شرکت
فضا و نیروهای شرکت آلفا نیروی آریا

شرکت دانش بنیان آلفا نیرو با گذشت زمان توانسته است با مجهز کردن آزمایشگاه های خود و اتکا به دانش تیم تحقیق و توسعه (R&D)، کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد، و در این راستا محصولاتی جدید با طراحی نوآورانه به بازار عرضه کند، و هچنین با راه اندازی خط تولید انعطاف پذیر و چند منظوره، محصولات را در زمانی کوتاه تولید می کند. این ویژگی این امکان را به ما می دهد اگر مشتری محصولی را به صورت ویژه و سفارشی بخواهد، پاسخگوی نیاز او باشیم.

نیروهای متخصص شرکت آلفا نیرو

واحد مهندسی فروش ما، تیمی پویا است و مشتریان هدف را در سراسر ایران شناسایی می کند و با ارایه مشاوره عالی فنی به مشتریان، آنها را برای داشتن خریدی مطمئن راهنمایی می کنند. تا بتوانند علاوه بر شناخت درست محصول با توجه به نیاز خود، محصول مورد نظر را سفارش دهند.

متخصصین شرکت آلفا نیرو

مجموعه ما در بخش های مختلف مدیریت، فروش، تحقیق و توسعه و تولید، با بهره مندی از دانش و تخصص خود، برای تحقق بخشیدن به اهداف شرکت، تا کنون موفق به ثبت چندین اختراع و همچنین طراحی و تولید بیش از 80 محصول متنوع شده اند. محصولاتی که در کاربرد، شکل ظاهری و توان متفاوت هستند. آلفا نیرو توانسته است بخش قابل توجهی از نیاز بازار را با ارایه محصولات خود، برطرف نماید.

ما در تلاشیم با اتکا به توانمندی های خود با ارایه ایده های جدید، محصولاتی متنوع تر با طراحی جذاب تر با توجه به فناوری های نوین روشنایی، نقشی موثر در زیبا سازی شهر ها و در صنعت ایران عزیزمان داشته باشیم.

افتخـارات شـرکت