درباره شرکت آلفا نیروی آریا

شرکت دانش بنیان آلفا نیروی آریا در سال 1388 با استعانت از خداوند متعال، با همت جمعی از مهندسین جوان با هدف تامین بخشی از نیاز صنعت برق کشور در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود و از همان بدو تاسیس با جذب مهندسین مجرب، خلاق و صاحب ایده با تخصص های برق، کامپیوتر و طراحی صنعتی موفق به طراحی و تولید محصولات متنوع شامل انواع چراغ های خیابانی LED،پروژکتور های LED،چراغ های صنعتی LED و چراغ های نورپردازی و آذین بندی LED گردید.

در حال حاضر شرکت آلفا نیروی آریا با راه اندازی خط تولید انعطاف پذیر و چند منظوره ،توانایی تولید محصولات مذکور را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن دارا می باشد. همین ویژگی باعث شده که شرکت علاوه بر کسب رضایت مشتریان خود قابلیت پاسخگویی به نیاز های سفارشی و ویژه آنها را نیز داشته باشد.

شرکت آلفا نیروی آریا با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و تیم R&D مجرب علاوه بر بهبود کیفیت محصولات قبلی خود  محصولات جدید و نوآورانه ای را نیز به بازار عرضه نموده است.

واحد مهندسی فروش شرکت آلفا نیروی آریا با رصد مستمر بازار و اتخاذ استراتژی های کارآمد در امر فروش توانسته با شناسایی مشتریان هدف در سراسر کشور علاوه بر اطلاع رسانی و ارائه مشاوره فنی عالی به ایشان، نیاز آنها را نیز با محصولات متنوع خود مرتفع نماید.

وجود مدیریت توانمند و کارشناسان متخصص در امر طراحی ،تولید و فروش  باعث گردیده شرکت آلفا نیروی آریا از بدو تاسیس تاکنون موفق به ثبت چندین اختراع و همچنین طراحی و تولید بیش از 80 محصول متنوع به لحاظ نوع ، شکل ظاهری، توان و کاربرد گردد و سهم قابل توجهی  از بازار را در سراسر کشور به خود اختصاص دهد.

امید است با توکل بر خدا و اتکای بر توانمندی های خود بتوانیم سهمی هر چند ناچیز در پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.