درباره ما

آلفا نیروی آریا

شرکت دانش بنیان آلفانیروی آریا که در سال 1388 تاسیس گردیده ،با یک دهه فعالیت مستمر و پویا،هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت نورپردازی و روشنایی کشور شناخته میشود.ساختار مدیریتی این مجموعه در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، با بکار گیری کارشناسان و متخصصان برجسته،متعهد و مسئول،در زمینه طراحی و تولید انواع چراغ های خیابانی LED،پروژکتورهای LED،چراغ های صنعتی LED و چراغ های نورپردازی و آذین بندی شهری ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود ،در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین روشنایی گام بردارد.

با چنین رویکردی این شرکت با راه اندازی خط تولید انعطاف پذیر و چند منظوره و با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و تیم R&D،توانایی تامین نیازهای متناسب با سفارش طیف وسیعی از مشتریان را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن،دارا می باشد.

alfa3-1024x278

شرکت آلفانیروی آریا اولین تولید کننده کنترلرهای DMX و پیکسلی در ایران میباشد که کلیه مراحل تولید از طراحی تا محصول نهایی، توسط مهندسین ایرانی و در محل شرکت انجام میگردد.

عزم و اراده مدیریت در طی سالیان مــــتمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جــــهت توسعه و تعالی رهنمون سازد ودر همین راستا موفق به ثبت چندین اختراع و طراحی بیش از 80 محصول متنوع به لحاظ نوع،شکل ظاهری،توان و کاربرد گردد. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف توسعه و ارتقا صنعت نورپردازی و روشنایی ،مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …

ما در کنار شما هستیم تا روشنایی خورشید و زیبایی مهتاب را به شهر شما هدیه دهیم…