پروژه های اجرا شده روشنایی و نورپردازی شهری

abstract-shapes-alfa

آنچه در اجرای پروژه های نورپردازی و روشنایی، مبنای کار قرار گرفت، طراحی بر اساس استانداردهای نورپردازی فضای شهری بود. محلی که قرار است نورپردازی در آن اجرا شود، از جنبه های مختلف بررسی می شود. چرا که مکان های مختلف شهر، خیابان ها و پیاده روها، ساختمان های مسکونی و تجاری، فضاهای سبز، مکان های تفریحی، بناهای تاریخی، پل ها و… هر کدام نورپردازی خاص خود را می طلبد.

نورپردازی شهری تلفیقی از مهندسی برق و معماری است. سعی ما همواره بر این بوده، آنچه مربوط به مهندسی برق است را درست و کامل، به اجرا برسانیم، در این میان توجه به معماری از دید طراحی شهری از نظر دور نماند. چرا که حذف این بخش خود آسیبی جدی برای وجه ای زیبا و ایمن در شب می شد. طیف رنگ نور، میزان شدت نور، نحوه پخش نور، خیرگی و زاویه تابش، و نیز روش های نورپردازی شهری در مکان ها و فضاهای متفاوت، آلودگی نوری و … مورد توجه مهندسین ما بوده است. از این رو با استفاده از المان های نوری مختلفی که شرکت تولید کرده است میتواند به شهر کمک بسزایی کند.

در پروژه های نورپردازی انجام شده، طراحی نورپردازی تا اجرا توسط شرکت فنی و مهندسی آلفا نیروی آریا صورت گرفته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه شرکت ما، چراغ های خیابانی نیز تولید می کند، در اجرای پروژه های روشنایی نیز فعالیت دارد.

برخی از پروژه های اجرا شده در زمینه های روشنایی و نورپردازی:

خانه
فروشگاه
وبلاگ