مجله روشنایی و نورپردازی

تزیین، آذین بندی و زیباسازی محیط شهر با نورپردازی در سطح شهری

آذین بندی شهر خیابان

سالانه میلیون ها تومان برای آذین بندی شهرها توسط شهرداری ها و جوامع هزینه می شود. واضح ترین مزیت اذین بندی شهر، حسن نیت و شادی است که در بین ساکنان شهر خود ایجاد خواهید کرد.

چگونه نورپردازی، فضاهای عمومی را متحول می کند؟

نورپردازی ها مردم را خوشحال می کنند و هرچه زیباتر و با شکوه تر باشد شادی بیشتری ایجاد خواهد کرد.

آذین بندی شهر می تواند توجه زیادی را جلب کند و انبوهی از بازدید کنندگان را به جامعه شما جذب کند، و حتی باعث درآمد بیشتری برای مشاغل محلی شود.

هدف استفاده از نورپردازی برای آذین بندی خیابان ها ،آذین بندی میدان ها و فضاهای تفریحی شهر، ایجاد فضایی شاد و هیجان انگیز برای شهروندان و حفظ و ارتقاء هویت فرهنگی و ملی است.

هنر آذین بندی شهر با نور در فضاهای عمومی

نورپردازی هنری است که در آن نور اصلی ترین وسیله بیان است. در بسیاری از اشکال مختلف هنری از طرح های نور دیجیتال و نقاشی نور برای زیبایی سازه استفاده می شود.

آذین بندی شهر با استفاده از نورپردازی می تواند چشم انداز یک شهر را تغییر دهد.

محبوبیت نور به عنوان هنر در فضاهای عمومی شهری جدید به نظر می رسد ، اما اینطور نیست! در واقع سابقه طولانی در زمینه روشنایی و نورپردازی فضاهای عمومی برای ایجاد نمایشگرهایی برای لذت بردن بازدیدکنندگان وجود دارد.

ترکیب نور در معماری شهر به بازدید کنندگان این فرصت را می دهد تا فضاها را با روشی کاملا جدید مشاهده کنند.

نورپردازی می توانند چشم انداز یک شهر را تغییر دهند. شرکت آلفا نیرو دارای المان های نوری متنوع می باشد که با استفاده از آنها نورپردازی های جذابی درسطح شهر میتوان انجام داد.

هنر نورپردازی و آذین بندی می تواند موجب ارتقاء یک شهر شود. در واقع ترکیب نور و هنر می تواند به فضاهای شهری کمک کند تا بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنند، که نه تنها در بین ساکنان محلی، بلکه در بین بازدیدکنندگان از نقاط دیگر نیز محبوب شود.

برای دیدن گالری فیلم های همه محصولات روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه آپارت آلفا وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *